top of page

O NAS

Tworzymy dźwięki, które malują emocje

Jesteśmy dwójką doświadczonych specjalistów, oferujących szeroki zakres usług, takich jak produkcja muzyczna, nagrywanie audiobooków, miks i mastering. Działamy zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Zapraszamy do odkrywania naszych projektów oraz dowiedzenia się więcej o tym, jak możemy wspierać Twoje muzyczne przedsięwzięcia!

IMG_2069.jpg

Nasza Historia

Przez parę dekad Grzegorz Stasiuk i Robert Korzeniewski znaleźli się w samym sercu rynku muzycznego, pełniąc role producentów, muzyków i ekspertów od tej pulsującej branży. Grzegorz, blisko współpracując z polskimi artystami, wniósł swoją unikalną wiedzę do produkcji płyt, piosenek i koncertów. Z drugiej strony, Robert, jako doświadczony DJ, rozwijał swoją karierę na międzynarodowej scenie muzyki klubowej i tanecznej.

Ich ścieżki przetarły się, gdy Grzegorz zaprosił Roberta do uczestnictwa w swoim podcascie "Na Setkę". Po 7 latach spędzonych za granicą na Malcie, Robert postanowił wrócić do Polski, otwierając nowy rozdział w ich muzycznych podróżach. Dowiedziawszy się o powrocie Roberta, Grzegorz natychmiast zasugerował wspólną współpracę. To spotkanie dwóch pasjonatów muzyki, którzy połączyli swoje doświadczenia i wizje, stworzyło solidne fundamenty dla fascynujących projektów i twórczej eksplozji dźwięków.

Meet The Team

Pianista, producent, aranżer, kompozytor oraz coach ICC - działa profesjonalnie na krajowym rynku muzycznym 25 lat.

Jako muzyk towarzyszył na scenie takim wykonawcom jak: Krystyna Prońko, Janusz Radek, Maryla Rodowicz, Marek Piekarczyk, Łukasz Zagrobelny, Kasia Wilk, Daniel Moszczyński, Ola Nizio.          

                                                   

Jako producent, aranżer, kompozytor współpracował z: Maciej Maleńczuk&Psychodancing (10 lat współpracy), Patrycja Kosiarkiewicz, Anna Jurksztowicz, Adam Wolski, Krzysztof „Dżawor” Jaworski, Jacek Wójcicki, Antek Smykiewicz, Lika, Soul&Luna (Hamburg), Leon Voci (Ukraina), , Paulina Romaniuk (Voice of Poland) , Karolina Szczurowska ( Voice of Kids), Becky Sangolo ( Kenia)

Od 10 lat prowadzi własne produkcyjne studio nagrań „STUDIO 7 PIĘTRO”, a obecnie zaangażował się do współprowadzenia muzycznego Talk-Show pt. „NA SETKĘ” z producentem muzycznym Krisem Górskim. 

Aktualnie jest kierownikiem muzycznym Jacka Wójcickiego producentem Karoliny Szczurowskiej, Macieja Miecznikowskiego oraz klawiszowcem w zespole Tomka Lipińskiego.

Do sukcesów zawodowych należy zaliczyć:

-   I Nagroda w Konkursie Premier Opole 2009 dla Macieja Maleńczuka&Psychodancing 

-  7 Platynowych płyt dla Macieja Maleńczuka&Psychodancing

-  Grand Prix dla Anny Cyzon na Festiwalu Carpathia Rzeszów 2016

-  uczestnictwo w nagraniach i produkcji ponad 100 płyt na rynek krajowy i zagraniczny jako producent       muzyczny, aranżer i instrumentalista.     

Robert Korzeniewski, znany jako Mr. Root, to utalentowany producent muzyczny, remixer i DJ, który przez 7 lat mieszkał na Malcie. Jego bogate doświadczenie i wszechstronne talenty czynią go doświadczonym i nagradzanym artystą.

Jeden z jego sukcesów to singiel z 2021 roku, "Summertime Beat ft Noor", który zdobył uznanie w Europie, potwierdzając jego zdolności do tworzenia przebojowych utworów, energetyzujących parkiety klubów na całym świecie.

Robert zdobył także uznanie za remiks przeboju "Gave Me Some More" legendy disco KC & The Sunshine Band, Toniego Morana i Nile'a Rogersa, osiągając pierwsze miejsce na amerykańskiej liście Billboard Dance Chart. 

Współpracował z wieloma cenionymi artystami, takimi jak Jerry Ropero, Bimbo Jones, Monika Jarosińska, Justyna Steczkowska, Paweł Stasiak, Kathy Brown, Rozalla, Dany Cohiba, Bob Sinclar, co świadczy o jego wszechstronności jako producenta i DJ-a. Jego utwory znalazły się w renomowanych wytwórniach, takich jak Pacha Recordings (Ibiza), Energise Records (UK), Hed Kandi (UK), Proper Decent Choons (UK) i Swishcraft Records (USA). Utwory Mr. Roota gościły na antenach radiowych w Wielkiej Brytanii, USA i na Malcie.

Dzięki swoim utworom, które zdobyły wysokie miejsca na listach przebojów w Polsce, Hiszpanii i Niemczech oraz trafiły na radiowe playlisty w Wielkiej Brytanii i USA, Mr. Root zyskał niezaprzeczalny wpływ na światową scenę muzyczną. Występował wielokrotnie na Ibizie. Był rezydentem legendarnego klubu Cafe Del Mar. Produkował muzykę do X-Factor Malta. Jest również współwłaścicielem renomowanej brytyjskiej wytwórni Proper Decent Choons.

bottom of page