top of page

NASZE USŁUGI

Naszą pasją jest muzyka, dźwięk oraz produkcja muzyczna, a naszą misją jest pomoc i praca zarówno z uznanymi artystami, jak i tymi, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę na polskim i międzynarodowym rynku muzycznym.

Double Note Studio

PRODUKCJA MUZYKI

Oferujemy produkcję muzyki, kompozycje, aranżacje oraz song writing zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi autorami, kompozytorami, muzykami i wokalistami. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres gatunków muzycznych, począwszy od rocka i popu, aż po różnorodne style muzyki klubowej i tanecznej.

produkcja wideo

PRODUKCJA VIDEO

Zajmujemy się produkcją teledysków, tworzeniem "lyric videos" oraz montażem wideo. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi telewizyjnymi i filmowymi w Polsce oraz na Malcie. Organizujemy produkcję filmową na Malcie, sprzęt, zespół filmowy, pozwolenia, transport oraz wsparcie ze strony Malta Film Commission.

Mix i mastering

MIKS I MASTERING

Oferujemy miksowanie i mastering utworów muzycznych zarówno w domenie cyfrowej, jak i analogowej. Nasze doświadczenie obejmuje produkcje zarówno rockowe, jak i muzykę klubową. Posługujemy się wysokiej klasy sprzętem firmy SSL. Dodatkowo, zajmujemy się poprawą jakości słabo nagranych materiałów audio.

Nagrania wokalu

NAGRANIA

Oferujemy nagrywanie wokali, instrumentów, produkcję audiobooków oraz udźwiękawianie produkcji telewizyjnych i gier komputerowych. Współpracujemy z najlepszymi głosami na rynku.

DYSTRYBUCJA

Zajmujemy się dystrybucją muzyki, współpracując zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi wytwórniami nagraniowymi. Nasze usługi obejmują także promocję muzyki w Polsce i za granicą, we współpracy z agencjami promującymi muzykę i artystów. Dzięki nam Wasze utwory dotrą do szerokiego grona odbiorców.

Dystrybucja muzyki
bottom of page